Bączki drewniane - czy ktoś na sali nie miał choć jednego bączka do zabawy? U nas w domach takich bączków było i jest wiele. Mamy również takie, którymi bawił się sam pradziadek. To wspaniała zabawka, która nakręca każdego do zabawy oraz wyjątkowa zabawka dla kolejnego pokolenia. Szkoda nie kupić najmłodszemu choć jednej takiej bączkowej zabawki.

 

Na kiwi-kids.pl oferujemy różne ciekawe drewniane bączki, które z łatwością można schować do małej kieszonki i zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie znajdzie się jego właściciel. Taka zabawka zostanie w domu na lata. To inwestycja, której wartość będzie rosła z każdym kolejnym maluszkiem, który przyjmie go w prezencie.

Jeśli drewniane zabawki dla dzieci to ciekawy pomysł dla obdarowujących i obdarowanych to zachęcamy gorąco do poznania całej reszty zabawek dla maluszków m.in. drewniane zabawki, puzzle dla dzieci, zmywalne tatuaże dla dzieci, kalejdoskopy dla dzieci, drewniane auta i wiele innych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Służymy pomocą i wsparciem w wyborze zabawek dla najmłodszych. Chętnie podsuniemy idealny prezent dla każdego dzieciaczka. Zachęcamy serdecznie do kontaktu i UDANEJ ZABAWY!