Samochody zabawki drewniane czyli zabawki dla każdego, na każdą okazję albo i bez okazji. Drewniane auta to często pierwszy kontakt malucha z kołami i jednocześnie zabawki, które dzieci chcą zabierać wszędzie. Auta fascynują dzieci od zawsze - który z brzdący nie pakuje się za kółko na siedzenie kierowcy - Kiwi Kids-owe dzieci traktują to już jako rytuał rozpoczęcia każdej wycieczki. I nie ma co się im dziwić!

 

Poniżej oferujemy listę wysokiej jakości, pieczołowicie dobranych samochodów drewnianych, które służyć będą wiernie przez lata zabawy i śmiechu. Ich jakość gwarantuje właścicielom, że jeszcze nie jeden maluch nacieszy się tą drewnianą zabawką. 

Zachęcamy jednocześnie do poznania pozostałej oferty naszych zabawek dla dzieci m.in. drewniane zabawki, puzzle dla dzieci, zmywalne tatuaże dla dzieci, kalejdoskopy dla dzieci, drewniane auta i wiele innych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Służymy pomocą i wsparciem w wyborze zabawek dla najmłodszych. Chętnie podsuniemy idealny prezent dla każdego dzieciaczka. Zachęcamy serdecznie do kontaktu i UDANEJ ZABAWY!