"Pędząca karetka podjeżdża pod płonący kolorowy wieżowiec. Na szczęście na miejscu jest już ekipa strażacka a gibcy Bracia Akrobaci ratują uwięzionych mieszkańców i ich zwierzaki! Całą akcja nie była prosta ale wszystko dobrze się skończyło!" To tylko jeden ze scenariuszy wymyślony przez naszych Testerów podczas zabawy układankami drewnianymi!

 

Drewniane auta, samoloty czy kilka mniej oczywistych propozycji na czele z Akrobatami to fantastyczne zabawki dla najmłodszych. Za każdą drewnianą zabawką kryje się ogrom  dziecięcych rechotów, dużo frajdy i wiele pozytywnych przeżyć. 

Zabawki w tej formie są idealne do aktywności w pojedynkę jak i w grupie.  Są bezpieczne, rozwijają małą motorykę i koordynację ręka-oko. W całej swej prostocie są ponadczasowe, wytrzymałe i  stwarzają ogrom możliwości. 

Zachęcamy również gorąco do poznania całej reszty zabawek dla dzieci m.in. drewniane zabawki, puzzle dla dzieci, zmywalne tatuaże dla dzieci, kalejdoskopy dla dzieci, drewniane auta i wiele innych.

Każda z oferowanych zabawek dla najmłodszych jest testowana przez naszych Ekspertów. Dlatego, jeżeli pojawią się wątpliwości służymy radą w wyborze zachęcamy do kontaktu i UDANEJ ZABAWY!